KARMAK’A HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye’ de sektorün önde gelen firmalarından olan KARMAK KARADENiZ MAKİNA 1987 yılında faaliyete geçmiştir. Şu anda 2000 m2 kapalı alanda İstanbul İkitelli Sanayi Bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

33 yıllık faaliyet döneminde kalite ve gelişen teknolojiye özen göstererek imalat yapmaktadir. Kalite birinci anlayışımz ve ürün garantilerimiz yerinde ve zamanmda servis ve yedek parça tedariğimiz öncelikli hedefimizdir. Sadece standartları uygulamamanın dışında müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sektöre uygun ürünler üretmeye de özen göstermekteyiz.

Ürunlerimiz manuel, dijital ekranh ve PLC bilgisayar sistemli olarak üretilir. Ürunlerimiz arasında kot yıkama, taşlama, parça boyama, kurutma, santrifuj, çamaşır yıkama makineleri mevcuttur. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyacına göre kimyasal kabinler, yatay ve dikey zımpara robotları, 3D krinkil makineleri, şoklama fırınları, kırıştırma robotları gibi imalatlarıda yaparak yurt içinde ve yurt dışında 20’yi aşkın ülkeye ihraç yapmaktayız.

Ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkeler; Rusya, Ukrayna, İngiltere, İran, Tunus, Fas, Cezayir, Bulgaristan, Polonya, Pakistan, Sırbistan, Kosova, Bangladesh, Urdun, Mısır, Lubnan, Bosna Hersek, Suriye, Turkmenistan, Azerbaycan vs…